OSP KLEMENTÓW

DREW001.jpg

Święto Kobiet w Klementowie

14-03-2017 21:39:55

10 marca br. na sali OSP Klementów odbyły się uroczyste obchody Dnia Kobiet, którego głównym organizatorem był Andrzej Krajewski – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Poddębickiego oraz druhowie OSP Klementów, sołtysi Pragi, Klementowa i Chrop.

Zaproszeni goście złożyli wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia podkreślając, że Międzynarodowy Dzień Kobiet jest w kalendarzu raz w roku, ale o szacunku wobec kobiet należy pamiętać codziennie. Każda z Pań na powitanie otrzymała symboliczny kwiatek wraz z najlepszymi życzeniami , a potem było już tylko lepiej:). Dyplomami uznania za zaangażowanie i działalność na rzecz rozwoju oraz promocji kultury zostały uhonorowane: Kazimiera Marciniak, Maria Dzieciątkowska, Ewa Gurazda, Teresa Pawlak i Bożena Gapińska.

Atrakcją wieczoru był występ specjalnie na tę okazję zaproszonego zespołu „GANG MARCELA”, który wprowadził miły nastrój i pogodną atmosferę.   Dalszą zabawę zapewnił Paniom didżej, który zadbał o odpowiednią oprawę muzyczną. Nie był to jednak koniec atrakcji tego wieczoru, gdyż Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Chropy „STOKROTKA”zaprezentowało bardzo zabawny i lekki w odbiorze występ artystyczny. Organizatorzy zagwarantowali także zróżnicowane menu oraz wspaniałą męską obsługę, którą zapewnili strażacy OSP Klementów i OSP Chropy. Punktem kulminacyjnym imprezy był wspaniały tort ze specjalnymi życzenia dla wszystkich Pań.

To była jedna z najbardziej kolorowych i pozytywnych imprez  zorganizowanych w ostatnim czasie z okazji tak miłego święta.

Mamy nadzieję, że impreza z okazji Dnia Kobiet stanie się naszą wspólną doroczną tradycją.

Zobacz zdjęcia z uroczystości:   Dzień Kobiet

Relacja w TVP Łódź:  Agroexpress: 19.03.2017