OSP KLEMENTÓW

DREW001.jpg

II Rajd rowerowy OSP Klementów

18-07-2016 18:30:06

W sobotę 16-07-16 w Klementowie odbył się już drugi w tym sezonie rajd rowerowy.

W rajdzie organizowanym przez strażaków z OSP Klementów wzięło udział ponad 50-ciu uczestników.rowerbeztla306523_640.png

Trasa rajdu wiodła z Klementowa przez: Bałdrzychów - Wyrębów -  Kraczynki - Siedlątków - Niemysłów - Porczyny - Podgórcze - Bałdrzychów - Klementów w sumie około 47 kilometrów.

Uczestnicy rajdu mieli okazję zapoznać się z ciekawymi zakątkami najbliższej okolicy  z dala od głównych tras przelotowych. Krótki odpoczynek miał miejsce w Siedlątkowie w pobliżu zabytkowego pochodzącego z XVII wieku Kościoła św. Marka Ewangelisty, który cudem został ocalony przed zburzeniem w trakcie budowy zbiornika Jeziorsko.

Uczestników rajdu pożegnała kolorowa tęcza, która pojawiła się na niebie chwilę po zakończeniu rajdu.

Zobacz zdjęcia....