OSP KLEMENTÓW

Sukces drużyny OSP Klementów

21-08-2017 20:43:37

tur001.jpg

W niedzielę 20 sierpnia br.  w Ciężkowie, odbył się już X TURNIEJ DRUŻYN OSP W PIŁCE NOŻNEJ GMINY PODDĘBICE o Puchar Burmistrza Piotra Sęczkowskiego.

W turnieju wzięło  udział dziewięć drużyn OSP z terenu gminy Poddębice. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy w których zostały przeprowadzone rozgrywki typu „każdy z każdym".

1.       OSP Sworawa

2.       OSP Góra Bałdrzychowska

3.       OSP Ciężków A

4.       OSP Poddębice

5.       OSP Klementów

1.       OSP Ciężków B

2.       OSP Tarnowa

3.       OSP Bałdrzychów

4.       OSP Chropy

Następnym etapem rozgrywek były ćwierćfinały, półfinały i finał. Dzięki dobrej organizacji turniej stał na wysokim sportowym poziomie nie zabrakło pięknych goli, parad bramkarzy i błyskotliwie przeprowadzonych akcji. W finale turnieju spotkały się drużyny reprezentujące  OSP PPODDĘBICE i OSP KLEMENTÓW i po bardzo emocjonującym meczu spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3 (zwycięstwo Klementowa) i tym samym OSP Klementów został zwycięzcą turnieju.

Drugie miejsce zajęło OSP Poddębice a miejsce trzecie OSP Tarnowa.

Drużyny zajmujące miejsca na podium otrzymały puchary ufundowane przez Burmistrza Piotra Sęczkowskiego, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczone przez organizatorów i zaproszonych gości: posła na Sejm RP Pawła Bejdę, Członka Zarządu Województwa Łódzkiego - Jolantę Zięba - Gzik, Starostę Powiatu Poddębickiego Ryszarda Ryttera, Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego.

Po zakończeniu zmagań na boisku, rozpoczęła się zabawa fantowa i taneczna w oprawie muzycznej, którą zapewnili DJ KATRIX, DJ SEBA, ekipa Power of Music.

Zobacz relacją zdjęciową